Dil Seçimi TR | ENG
Bizi Arayın 0312 394 26 38
E-Posta gurlek@gurlek.com / servis@gurlek.com
Adres İletişim
Close

Hakkımızda

Şirketimiz, 1996 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuş olup halen bu misyonunu da korumaktadır.  Türkiye genelinde konuşlanmış olan 82 servis istasyonu ile proje bazlı işleri yürütmektedir.

Tüketicileri ile yakın ve sürekli iletişim kurarak, gereksinimlerini doğru tespit edip,bu yönde örnek bir şirket olmak vizyonu ile hareket eden Gürlek Ltd.Şti. uzman ekibi ve servis kadrosu ile Klima sektöründeki yerini gün geçtikce sağlamlaştırmakta ve ürün yelpazesini genişletmektedir. Firma olarak misyonumuz; müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini ön planda tutarak, marka bağımlılığını arttıran ürünler sunmak ve birden fazla marka konumlandırması ile farklı dağıtım kanallarına ulaşmaktır.

Teknolojiyi insan yararına en doğru, en hızlı ve ekonomik çözümler üretmek amacıyla sürekli araştırma içindeyiz. Güven ve estetiğin buluştuğu noktada çözümlemelerimizi birinci sınıf işçilik ve ileri teknoloji ile konfora dönüştürüp kalitede, hizmette ve yenilikte sektörümüzde öncü olmak hedeflerimizdendir. Kurulduğumuz günden bu yana ''titiz ve kaliteli hizmet ilkemizden'' ödün vermedik, vermeyeceğiz.

cold storage

bez çanta

lazer epilasyon

nemlendirme sistemleri

ozon tedavisi

ankara gülüş tasarımı

ankara lazer epilasyon

bebek oyunları


Diffuse Large B-Cell Lymphoma
Psikoteknik Merkezi
konkasör